Дублиращият отбор на Левски победи Литекс с 1:0. Двубоят се игра на едно от помощните игрища на "Герена".

"Сините" доминираха през първата част и успяха да отбележат попадение. То бе дело на Владислав Мисяк, който се разписа след чудесна асистенция на Божидар Краев.

Левски победи Литекс при дублиращите

източник: Gong.bg, Валентин Грънчаров

През второто полувреме "оранжевите" изравниха играта и имаха възможности пред вратата на "сините", която в този мач беше пазена от македонския национал Кристиян Наумовски.

На практика останалите играчи на Левски бяха в юношеска възраст. Разбира се, някои от тях са част и от първия тим, като Божидар Краев, Илия Димитров, Галин Ташев, Деян Иванов и Владислав Мисяк.

Преди този успех Левски беше последен в класирането, но след този кръг това би трябвало да се промени.